Okna Kobiór

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie i pełnią wiele roli.


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Rzetelny producent okien ma świadomość, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a w szczególności zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdzał się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kobiórze


Kobiór to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Idealnie trafiłeś! Oferujemy nietuzinkowe pomysły i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kobióra są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która jest mocno ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Kobiórze. Producent okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych