Okna Kobiór

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Kobiórze?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a nasze okna nie mają przed nami żadnych tajemnic! Dostarczamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na otoczenie także pełnią wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a w szczególności ochraniają mieszkańców przed słońcem oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że mogliśmy poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kobiórze


Kobiór to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Super wybrałeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania oraz doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kobióra są istotnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Kobiórze. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Kobiórze.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych