O NAS

Zaufanie
& satysfakcja Klienta

 
O NAS

Zaufanie
& satysfakcja Klienta

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Zamysł koncepcji firmy powstał ponad 20 lat temu w Niemczech i dotyczył branży dociepleniowej. Eksperymentowaliśmy wtedy z nowatorskimi, jak na tamte czasy, materiałami wykorzystując jednocześnie innowacyjne technologie
w docieplaniu fasad budynków.

NASZA WIZJA

Nasza uwaga skupiała się głównie na zastosowaniu rozwiązań systemowych tzn. kompatybilnych ze sobą i ze środowiskiem technologicznym.

Istotą problemu było wyeliminowanie mostów termicznych na styku różnych branż w budownictwie. W naszym przypadku była to izolacja fasadowa i powiązane z nią okna. I w ten sposób rozpoczęliśmy produkcję szpalet okiennych w formie sandwich’y z wybranych materiałów izolacyjnych takich jak poliuretan, wełna mineralna czy drzewna, gotowych bezpośrednio do zastosowania w technologii plug-and-play. Rozwiązanie to pozwoliło na szybką, prostą i skuteczną obróbkę zamontowanych okien, tworząc integralną powierzchnię termo-fasady.

Logicznym następstwem było stworzenie europejskiego zrzeszenia Producentów pod nazwą IWDVS tj. współpracujących blisko ze sobą firm z branży budowlanej takich jak m.in. Rockwool, Knauf, Gutex, Basf, Deskala, Lakal, których celem jest przede wszystkim troska o dobro klienta poprzez budowanie integralnego systemu fasadowego.

Obecnie rozbudowaliśmy naszą działalność o produkcję okien PCV i aluminium, przy zachowaniu wspólnej idei kompatybilności produktowej.

I tak powstał polski oddział EMV Systemfenster w Bielsku-Białej z produkcją w Buczkowicach, gdzie produkuje się najwyższej klasy okna, drzwi i rolety osiągając wysokie parametry izolacyjne w połączeniu z nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Wykorzystując wspólne doświadczenia rynku budowlanego Polski i Niemiec, staramy się osiągnąć ostatecznie to, co najważniejsze w biznesie : zaufanie i satysfakcję klienta.

Hasło, które nam na co dzień towarzyszy, które z czasem stało się naszym quasi motto życiowym „Wir Machen” ,pozwala realizować w życiu to, co pozornie niemożliwe i nieosiągalne.

Po prostu robimy co do nas należy.


Wysoka
jakość

Montaż
u Klienta

Szeroka
oferta

Dobra cena
w stosunku do jakości