Okna Gąszowice

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Gąszowicach?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy wysokiej klasy okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie trać czasu na zastanawianie się! Poznaj naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość i spełniają szereg roli.


  • Przede wszystkim dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na komfort mieszkańców

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a w szczególności ochraniają mieszkańców przed słońcem oraz światłem np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Wybranie okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na biegłą oraz łatwą obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Gąszowicach


Gąszowice to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! Oferujemy nietuzinkowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Gąszowic są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest dość uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Gąszowicach. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Gąszowicach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych