Okna Gąszowice

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na rzeczywistość i pełnią wiele funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed słońcem i oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką oraz łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Gąszowicach


Gąszowice to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne pomysły i doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Gąszowic są istotnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Gąszowicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już dziś.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych