Okna Mazańcowice

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na otoczenie i spełniają mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne rozwiązania dla różnego rodzaju problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką , a także sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Mazańcowicach


Mazańcowice to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Mazańcowic są bardzo ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może być mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Mazańcowicach. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych