Okna Wisła

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie i spełniają wiele funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna zatrzymują ciepło
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien w Wiśle wie, jak istotna jest odpowiednia technologia i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed słońcem i światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór okien w domu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na biegłą , a także łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Wiśle


Wisła to Twoje miasto? Budujesz dom lub wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i pomoc w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Pszowa są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Wiśle. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych