Okna Wisła

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na środowisko i pełnią wiele roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr i pozostałe zmiany pogodowe miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Wiśle wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania i jakość dobieranych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. źle się przebywa, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed słońcem i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką i sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Wiśle


Wisła to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania i doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Wisły są bardzo ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która jest dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Wiśle. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Wiśle.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja