Okna Wisła

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Wiśle?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Zapewniamy najwyższej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Szkoda czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na rzeczywistość i spełniają mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na komfort mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak ważna jest profesjonalna technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają domowników przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą i sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Wiśle


Wisła to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Świetnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Wisły są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która jest mocno uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Wiśle. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Wiśle.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych