Pergole Lędziny

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale również pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Lędzin? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Klasyczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:
 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonaniezamontowanie} pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Lędzinach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w momencie planowania remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy również okna w Lędzinach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych