Producent okien EMV System

Pergole Lędziny

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej chwil na zewnątrz. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Lędzin? Dobrze się składa, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

 

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu

Klasyczny wygląd sprawia, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Lędziny

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne – odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji – zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

pergole Lędziny
pergole Lędziny

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Lędzinach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Lędzinach.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice