Pergole Porąbka

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zadaszenia na terenie Porąbki? Dobrze się składa, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Porąbce

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż projektujemy także okna w Porąbce.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych