Pergole Borowno

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Borowna? Dobrze trafiłeś, bo zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Borownie

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy także okna w Borownie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych