Producent okien EMV System

Pergole Szczyrk

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Szczyrku? Dobrze się składa, bo zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

 

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu

Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Szczyrk

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne – prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji – zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli ogrodowej to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słońca.

pergole Szczyrk
pergole Szczyrk

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Szczyrku

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy również okna w Szczyrku.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice