Pergole tarasowe Częstochowa

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Częstochowy? Dobrze się składa, bo zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

 

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Częstochowie

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy także okna w Częstochowie.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych