Producent okien EMV System

Pergole Gliwice

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą na terenie Gliwic? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

 

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu

Klasyczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Gliwice

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne – odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji – zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

pergole Gliwice
pergole Gliwice

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Gliwicach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią. 

Jeśli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom, pamiętaj, że projektujemy także okna w Gliwicach.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice