Pergole Goczałkowice-Zdrój

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na dworze. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zadaszenia w rejonie Goczałkowic-Zdroju? Dobrze się składa, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Prosty wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Goczałkowicach-Zdrój

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy także okna w Goczałkowicach-Zdrój.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych