Pergole Czechowice-Dziedzice

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na ogrodzie. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Czechowic-Dziedzic? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Prosty wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Czechowicach-Dziedzicach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy także okna w Czechowicach-Dziedzicach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych