Okna Wilamowice

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko i spełniają szereg funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna zatrzymują ciepło
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne zmiany pogodowe wpływały na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Wilamowicach ma świadomość, jak ważna jest profesjonalna technologia oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności chronią mieszkańców przed słońcem i oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w kształcie sandwich’a, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową i sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Wilamowicach


Wilamowice to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Strumienia są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może być dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Wilamowicach. Producent okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Wilamowicach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych