Okna Lędziny

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na rzeczywistość oraz spełniają wiele funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką , a także sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że mogliśmy rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Lędzinach


Lędziny to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły oraz doradztwo na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Lędzin są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która może być dość ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Lędzinach. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Lędzinach.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja