Okna Piekary Śląskie

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na środowisko także spełniają mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Każdy producent okien wie, jak ważna jest odpowiednia technologia i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a przede wszystkim chronią domowników przed promieniami słonecznymi oraz światłem np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką i sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Piekarach Śląskich


Piekary Śląskie to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Piekar Śląskich są szczególnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Piekarach Śląskich. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Piekarach Śląskich.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja