Okna Jeleśnia

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Jeleśni?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Dostarczamy najwyższej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie zwlekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie i pełnią szereg roli.


  • Przede wszystkim dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort mieszkańców

Każdy producent okien wie, jak ważna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a w szczególności chronią nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie okien w domu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na biegłą oraz efektywną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Jeleśni


Jeleśnia to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Jeleśni są szczególnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która jest dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Jeleśni. Producent okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Jeleśni.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych