Okna Sośnicowice

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na świat i spełniają szereg roli.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Rzetelny producent okien w Sośnicowicach ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technologia i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają domowników przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobór okien w domu jest niezwykle ważnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w kształcie kanapki, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką i łatwą obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Sośnicowicach


Sośnicowice to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Krzanowic są szczególnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może się okazać dość uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Sośnicowicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Sośnicowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych