Okna Sośnicowice

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat oraz spełniają szereg roli.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i pozostałe zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową oraz łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Sośnicowicach


Sośnicowice to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu zrobionego z uznanych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Świetnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe rozwiązania oraz doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Sośnicowic są istotnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość smogu, która może być dość uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Sośnicowicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Sośnicowicach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych