Okna Sośnicowice

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Sośnicowicach?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Produkujemy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Zobacz naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie oraz spełniają mnóstwo roli.


  • Po pierwsze, odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest odpowiednia technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a przede wszystkim chronią mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką , a także efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Sośnicowicach


Sośnicowice to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły oraz doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Sośnicowic są istotnie ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać dość ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Sośnicowicach. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Sośnicowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych