Okna Ruda Śląska

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Rudzie Śląskiej?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Zapewniamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Zamów okna od razu!

Okna, drzwi zewnętrzne dla Twojego domu


  • Chronią przed przenikaniem ciepła,
  • Stanowią skuteczną izolację akustyczną,
  • Doświetlają pomieszczenie. 


Jesteśmy producentem okien w Rudzie Śląskiej i zapewniamy innowacyjne rozwiązania oraz najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki za ogrzewanie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Zaufaj profesjonalistom w Rudzie Śląskiej

12

Lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Producent okien EMV


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie nasze zainteresowanie oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie producentów stolarki okiennej, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, która nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową oraz sprawną obróbkę okna.

Nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

parallax background

Montaż okien w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Super wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą dokładnością. Okna aluminiowe dla ludzi z Rudy Śląskiej są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która jest mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Rudzie Śląskiej. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna EMV


Okna, drzwi, rolety charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika uzyskane poprzez jego komfort. Zapewniamy doskonałe rozwiązania dla miłośników dużych przeszkleń.

Oprócz okien w naszej ofercie znajdziesz także drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne, pergole, moskitiery oraz montaż okien. 

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie o okna, drzwi, rolety itp. do swojego domu. Wykonujemy także pergole w Rudzie Śląskiej.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych