Okna Ruda Śląska

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie oraz pełnią szereg roli.


  • Po pierwsze, dobre okna zatrzymują ciepło
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed promieniami słonecznymi oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Wybranie okien w domu jest niezwykle istotnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Super wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Rudy Śląskiej są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która jest mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Rudzie Śląskiej. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Rudzie Śląskiej.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja