Okna Strumień

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Strumieniu?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Produkujemy wysokiej jakości okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Szkoda czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie także spełniają wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Rzetelny producent okien w Strumieniu ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technologia i jakość dobieranych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Wybranie okien w domu jest bardzo istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką i łatwą obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Strumieniu


Strumień to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niebanalne pomysły oraz doradztwo na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Ogrodzieńca są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być mocno ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Strumieniu. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Strumieniu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych