Okna Cieszyn

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na świat i spełniają szereg funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien w Cieszynie wie, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość dobieranych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a w szczególności chronią domowników przed słońcem oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Wybranie okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką , a także efektywną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Cieszynie


Cieszyn to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania i doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Cieszyna są istotnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Cieszynie. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Cieszynie.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja