Okna Cieszyn

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na świat oraz pełnią wiele funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Cieszynie wie, jak istotna jest odpowiednia technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na ekspresową oraz łatwą obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Cieszynie


Cieszyn to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe pomysły i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Mikołowa są bardzo ważnym elementem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Cieszynie. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych