Okna Blachownia

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Blachowni?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a nasze okna nie mają przed nami żadnych tajemnic! Produkujemy najwyższej klasy okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie zwlekaj! Zobacz naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie i spełniają wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort domowników

Każdy producent okien wie, jak ważna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się przebywa, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. latarni, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową i sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Blachowni


Blachownia to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu zrobionego z uznanych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i pomoc w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Blachowni są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może być mocno uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Blachowni. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Blachowni.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych