Okna Siewierz

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość oraz spełniają mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby wiatr i pozostałe zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Siewierzu wie, jak istotna jest odpowiednia technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie okien w domu jest bardzo ważnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w formie sandwich’a, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą , a także efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Siewierzu


Siewierz to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Super trafiłeś! Oferujemy nietuzinkowe rozwiązania i doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Koniecpola są bardzo ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Siewierzu. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Siewierzu.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych