Okna Zabrze

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na rzeczywistość i pełnią wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien w Zabrzu wie, jak istotna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności chronią domowników przed promieniami słonecznymi oraz światłem np. latarni, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne rozwiązania dla różnego rodzaju problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w kształcie sandwich’a, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Zabrzu


Zabrze to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe rozwiązania oraz doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Zabrza są bardzo ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Zabrzu. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Zabrzu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych