Okna Istebna

Chcesz zamówić okna w Istebnej?

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Zapewniamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie trać czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko i spełniają wiele funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Profesjonalny producent okien ma świadomość, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a w szczególności ochraniają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Istebnej


Istebna to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Istebnej są bardzo ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może się okazać dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Istebnej. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Istebnej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych