Okna Toszek

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na otoczenie także spełniają szereg funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie szyby zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz inne zmiany pogodowe miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien ma świadomość, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość dobieranych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Dobranie okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Toszkach


Toszek to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe rozwiązania i pomoc na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Toszek są istotnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może być mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Toszkach. Producent okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Toszkach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych