Okna Pszczyna

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na rzeczywistość także pełnią wiele funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby wiatr i pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien w Pszczynie ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technologia oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. źle się mieszka, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a w szczególności chronią domowników przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w kształcie kanapki, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką , a także łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Pszczynie


Pszczyna to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły oraz wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Żywca są istotnie ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która może być dość uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Pszczynie. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Pszczynie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych