Okna Skoczów

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na świat oraz spełniają szereg roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Skoczowie wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed promieniami słonecznymi i oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w kształcie sandwich’a, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na biegłą i sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdzał się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Skoczowie


Skoczów to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i doradztwo na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Lędzin są istotnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która może być dość uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Skoczowie. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Skoczowie.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych