Okna Skoczów

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na środowisko także spełniają szereg roli.


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien ma świadomość, jak ważna jest profesjonalna technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed słońcem i oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w domu jest bardzo istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na biegłą , a także efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Skoczowie


Skoczów to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły oraz doradztwo w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Skoczowa są szczególnie ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość smogu, która może być dość uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Skoczowie. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Skoczowie.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych