Okna Wodzisław Śląski

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na środowisko i pełnią szereg funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Rzetelny producent okien w Wodzisławiu Śląskim wie, jak istotna jest dobrze dobrana technologia i jakość dobieranych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a przede wszystkim ochraniają mieszkańców przed promieniami słonecznymi i światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w kształcie kanapki, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Wodzisławiu Śląskim


Wodzisław Śląski to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły oraz wsparcie w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Świętochłowic są szczególnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która może być dość uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Wodzisławiu Śląskim. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Wodzisławiu Śląskim.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych