Okna Szczyrk

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie także pełnią mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby izolują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien w Szczyrku ma świadomość, jak istotna jest dobrze dobrana technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a przede wszystkim chronią domowników przed słońcem oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Wybranie okien w domu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową i sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Szczyrku


Szczyrk to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania oraz doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Łaz są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Szczyrku. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych