Pergole Zawiercie

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zakryć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na dworze. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Zawiercia? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Zawierciu

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Zawierciu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych