Pergole Żory

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Żor? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd powoduje, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

 

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonaniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Żorach

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w trakcie remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że projektujjemy także okna w Żorach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych