Pergole Kalety

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zadaszyć dużą część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na dworze. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Kalet? Dobrze się składa, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Kaletach

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy także okna w Kaletach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych