Pergole Ruda Śląska

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zakryć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz nowoczesnego zadaszenia w rejonie Rudy Śląskiej? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Rudzie Śląskiej

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż projektujemy także okna w Rudzie Śląskiej.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja