Pergole Ustroń

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na dworze. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zadaszenia w rejonie Ustronia? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergolitarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobieniezamontowanie} pergoli tarasowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Ustroniu

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy również okna w Ustroniu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych