Pergole Mazańcowice

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zakryć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zadaszenia na terenie Mazańcowic? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Mazańcowicach

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że projektujemy także okna w Mazańcowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych