Producent okien EMV System

Pergole Toszek

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zakryć dużą powierzchnię tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą na terenie Toszek? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

 

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu

Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Toszek

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę – prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania – zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

pergole Toszek
pergole Toszek

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Toszku

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Toszku.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice