Pergole Toszek

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasu. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na dworze. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą na terenie Toszek? Dobrze się składa, bo pergole tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Klasyczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergolitarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonaniezamontowanie} pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Toszkach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że projektujjemy także okna w Toszkach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych