Pergole Lubliniec

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy lubimy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Lublińca? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Lublińcu

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że wykonujemy także okna w Lublińcu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja