Producent okien EMV System

Pergole Lubliniec

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Lublińca? Dobrze się składa, bo zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

 

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd powoduje, iż będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Lubliniec

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę – prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania – zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

pergole Lubliniec
pergole Lubliniec

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Lublińcu

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy także okna w Lublińcu.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice