Pergole Węgierska Górka

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca i deszczową aurą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Węgierskiej Górki? Dobrze trafiłeś, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Klasyczny wygląd sprawia, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Węgierskiej Górce

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że projektujemy także okna w Węgierskiej Górce.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych