Pergole Koniecpol

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia na terenie Koniecpola? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd powoduje, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Koniecpolu

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy także okna w Koniecpolu.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych