Pergole Koniecpol

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca i deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Koniecpola? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Koniecpolu

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że projektujjemy również okna w Koniecpolu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych