Pergole Milówka

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zakryć dużą część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą w czasie upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zadaszenia na terenie Milówki? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Milówce

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że wykonujemy także okna w Milówce.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych