Pergole Rajcza

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zakryć znaczną część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zadaszenia na terenie Rajczy? Dobrze się składa, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Rajczy

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Rajczy.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych