Pergole Czeladź

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca i deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zadaszenia w rejonie Czeladzi? Dobrze się składa, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Klasyczny wygląd sprawia, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Czeladzi

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że projektujjemy także okna w Czeladzi.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych