Pergole Piekary Śląskie

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zakryć znaczną część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą na terenie Piekar Śląskich? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Piekarach Śląskich

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Piekarach Śląskich.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja