Pergole Myszków

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Myszkowa? Dobrze trafiłeś, bo pergole tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

 

Jakie są zalety montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Myszkowie

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy również okna w Myszkowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych