Pergole Krzepice

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zakryć dużą część tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zadaszenia w rejonie Krzepic? Dobrze trafiłeś, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

 

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:
 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonaniezamontowanie} pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Krzepicach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy również okna w Krzepicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych