Pergole Dąbrowa Górnicza

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zakryć dużą powierzchnię tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na dworze. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Dąbrowej Górniczej? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Dąbrowej Górniczej

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że wykonujemy także okna w Dąbrowej Górniczej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych