Producent okien EMV System

Pergole tarasowe Katowice

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zakryć dużą powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na ogrodzie. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zadaszenia na terenie Katowic? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

 

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu

Klasyczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z aluminiowych profili ekstrudowanych,
 • konstrukcji wyposażonej w zintegrowany system odprowadzania wody,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.
 • opcjonalny system przesłon bocznych
pergole Katowice

Pergole tarasowe Katowice

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę – prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu – pergola tarasowa stanowi efektowne zadaszenie dużych powierzchni i poprawia walory wizualne tarasu,
 • możliwość kombinacji – zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonaniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

pergole Katowice
pergole Katowice

Pergole tarasowe z ekstrudowanego aluminium

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy również okna w Katowicach.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice