Pergole Miasteczko Śląskie

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą część tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Miasteczka Śląskiego? Dobrze trafiłeś, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Miasteczku Śląskim

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Miasteczku Śląskim.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych