Pergole Chorzów

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz nowoczesnego zadaszenia w rejonie Chorzowa? Dobrze się składa, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Chorzowie

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Chorzowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych