Pergole Chorzów

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zadaszenia w rejonie Chorzowa? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Chorzowie

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Chorzowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja